Reservanto

1. Rezervování dvou služeb v jednom kroku

Lidi si u nás rezervují solnou jeskyni a někdy i společně s ní saunu. Líbilo by se nám, kdyby si mohli obě služby zarezervovat najednou. Tedy výsledkem by byly 2 rezervace (solné jeskyně a sauny) v jeden čas pro jednoho zákazníka.

9 votes
    Vote
    Sign in
    (thinking…)
    Sign in with: Facebook Google
    Signed in as (Sign out)
    You have left! (?) (thinking…)
    under review  ·  0 comments  ·  Flag idea as inappropriate…  ·  Admin →
  2. Formátování textu

Dobrý den, při vkládání nové služby, bylo by možné v poli "Popis" formátovat text, nejlépe v html, aby se dal rozdělit do odstavců a dal se popř. přidat hypertextový odkaz? Jde o to, že pokud je v současnosti text dlouhý, splývá v jednom nepřehledném odstavci.

Děkuji.

1 vote
    Vote
    Sign in
    (thinking…)
    Signed in as (Sign out)
    under review  ·  1 comment  ·  Flag idea as inappropriate…  ·  Admin →
  3. Drobnosti v kalendáři / Stylování webu obchodníka

Narazil jsem na menší bug v kalendáři - pokud změním zaměření (zvolené nevyhovovalo - potřeboval jsem jiné ovládání kalendáře) zůstaly mi v kalendáři údaje z původního zaměření, ale bez možnosti je zrušit - tj. blokují termíny pro nové zaměření.

Dále by bylo super nastavit možnost na konci otvírací doby ignorovat pauzu za službou. Stačil by jednoduchý checkbox v nastavení služby. Věřím že by se našlo pár obchodníků, kteří by díky tomu nemuseli uměle natahovat "otvírací dobu".

Nabídka prezentace přímo na reservantu je super i když člověk má svůj web. Ale uvítal bych lepší možnosti stylování textu a možnost vložit obrázek,…

1 vote
    Vote
    Sign in
    (thinking…)
    Signed in as (Sign out)
    0 comments  ·  Flag idea as inappropriate…  ·  Admin →
  • Don't see your idea?

Reservanto

Feedback and Knowledge Base